ALKMAAR/BERGEN - Oud-Hollandse liedjes zingen in een hospice, afval prikken in de wijk, een inzamelingsactie voor de Voedselbank en spelletjes spelen bij het Leger des Heils. Het is maar een fractie van de talloze activiteiten van SaKS Doet, een initiatief waarin 15 scholen uit Alkmaar en Bergen zich deze week inzetten voor een mooiere wereld.
Anne Bruggeman, bestuurder van SaKS, vertelt: "Als mens kun je zoveel betekenen voor een ander. Met SaKS Doet leren we kinderen én collega’s hoe ze een positieve impact maken op de wereld om hen heen." Zo gezegd, zo gedaan: deze week zetten 3748 leerlingen van alle SaKS-scholen zich in voor hun leefomgeving. En hoe.
Dit zijn slechts enkele voorbeelden van de 178 activiteiten van SaKS Doet. Nieuwsgierig naar meer? Lees de verhalen via saks.nl/saksdoet. Bestuurder Anne kijkt met trots naar SaKS Doet. “Het geeft een gevoel van zingeving om samen de schouders eronder te zetten en meer naar elkaar en de natuur om te kijken - hopelijk niet alleen deze week, maar elke dag.”