ALKMAAR - Hugo Boys zorgde twee weken geleden voor een daverende verrassing door koploper Alkmaarsche Boys de eerste nederlaag toe te brengen. Tegen die andere titelkandidaat uit Alkmaar, Alcmaria Victrix, zat een nieuwe stunt er niet in. De thuisploeg van trainer Edwin Veenstra won het duel met 3-1.


De ploeg van Ron Weinbrecher hield een half uur stand op Sportpark Egmonderhout toen Alcmaria Victrix binnen het kwartier tweemaal toesloeg. Guillermo Hoogland opende de score en die werd kort voor rust verdubbeld door Kevin van Londen.

Halverwege de tweede helft bracht Guillaume Kabel de spanning terug, maar het was toch Alcmaria Victrix dat aan het langste eind trok. Nick Kleefman, vooraf nog gehuldigd voor 150 wedstrijden voor "Alkmaars Oudste" zorgde voor de beslissende 3-1.

Alcmaria Victrix blijft zo op één punt achterstand staan van Alkmaarsche Boys. Hugo Boys staat met nog vier wedstrijden te gaan op een gedeelde zesde plaats. Komende zondag gaat Alcmaria Victrix op bezoek bij Con Zelo terwijl Hugo Boys dan Hollandia T ontvangt.