TILBURG - AZ heeft zich goed hersteld van de nederlagen tegen Sparta en Ferencvaros door de uitwedstrijd bij Willem II met 0-2 te winnen. De ploeg van Maarten Martens profiteerde zodoende optimaal van het puntenverlies van concurrenten Feyenoord, FC Utrecht en FC Twente dit weekend.
AZ had slechts twee van de zeven duels na een Europese wedstrijd gewonnen, maar was ditmaal direct bij de les en dominant in Tilburg. Parrott en Addai raakten al snel de paal en na een overtreding van Fatah op Addai was Parrott trefzeker vanaf de strafschopstip. Willem II kwam amper onder de druk uit en kort nadat Addai de lat geraakt had, strafte Mijnans geklungel in de Brabantse defensie af.
Na rust speelde Willem II feller,maar de beste kansen waren voor AZ. Zo raakte ook Møller Wolfe de paal en waren ook de invallers Kasius en Poku nog dicht bij een treffer. In de slotfase eindigde Willem II het duel nog met tien man na een tweede gele kaart voor Bokila.